top of page
İSTANBUL MEKANİK

İSTANBUL MEKANİK

MEKANİK TESİSAT HİZMETLERİ

ÇAĞDAŞ

ÇAĞDAŞ

MÜHENDİSLİK ANLAYIŞI

GÜVENİLİR

GÜVENİLİR

ULUSLARARASI TECRÜBE

KALİTE

KALİTE

STANDARTLARA UYGUN

ÇÖZÜM

ÇÖZÜM

HIZLI VE KUSURSUZ

İSTANBUL MEKANİK PROJE

İSTANBUL MEKANİK PROJE

Hakkımızda

Firmamız, uluslararası ve yerel standartlara uygun şekilde, konut, ofis, hastane, otel, alışveriş merkezi, endüstriyel tesis, banka, okul vb. gibi

konsept yapılarda mekanik sistemler için proje tasarımı, müşavirlik, sahada kontrollük, enerji kimlik belgesi hazırlama, keşif ve metraj hizmetleri vermektedir.

 

 

İstanbul Mekanik, zor ve karmaşık projelerin öngörülen teslim tarihinden önce eksiksiz olarak bitirilmesi konusunda uzman ve tecrübeli bir proje yönetim kadrosuna sahiptir.

 

 

İstanbul Mekanik, tüm çalışmalarında temel prensip olarak enerji verimliliği ile yatırım ve işletme maliyetlerinin optimizasyonunu esas almıştır. Aynı zamanda LEED, BREEAM gibi yeşil bina konseptlerinde projelendirme tecrübesi bulunan mühendis kadrosuyla sürsürdürülebilir enerji kaynaklarının kullanıldığı çevreci projelere de yön verecek bilgi birikime sahiptir.

 

 

Misyonumuz

Gerçekleştirdiği bütün projelerde bulunduğu bölgeye değer katmak, yüksek kalitede tasarım yapmak, 

 

Mükemmelleşme anlayışını esas alarak, üstün nitelikli yapı anlayışını, kusursuz altyapı sistemleriyle birleştirme hedefini taşımak,

 

Temelini insandan alan firmamızın misyonu bilim ve insan odaklı çalışma anlayışımızı, kalite ve teknoloji odaklı hizmet anlayışımızı, kalite ve teknoloji odaklı hizmet anlayışımız ile birleştirerek uluslararası standartlara ve kurumsal prensiplere uygun olarak müşterilerimize istenen hizmet ve ürünler sunmaktır.

 

 

Vizyonumuz

Üstlendiği projelerde temel çalışma esasları; en üst düzeyde müşteri tatmini sağlamak, sözleşme ile tanımlanan taahhütlerini eksiksiz olarak yerine getirmek ve en gelişmiş teknoloji ve en deneyimli işgücünü kullanarak istenen kaliteyi sunmak,

 

Sektörde sağlıklı büyümek,

 

Faaliyet gösterdiği bu sektörde ulusal ve evrensel değerler ışığında öncelikle güvenirliğiyle, girişimciliğiyle, başarısıyla ve de saygınlığıyla tanınan itibarlı bir dünya şirketi olmak ve bu süreçte beraber yol aldığı nitelikli insanlar ile birlikte ilk olarak içinde bulunduğu toplumun, bölgenin ve ülkemizin gelişimine her anlamda katkı sağlamaktır.

 

Türkiye'nin en güvenilir şirketleri arasında yer alma hedefi ve bilinci ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Mekanik tesisatta fark yaratacak titiz çözümler.

bottom of page